Menü
Artistik Hizmetler | Biz Kimiz?
8
page-template-default,page,page-id-8,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

Biz Kimiz?

artistik_hizmetler_03

Müşterilerimize iyi hizmet verdiğimizde mutlu oluyoruz. Çünkü ‘İşimizi seviyoruz.’

ArtistikHizmetler Film Prodüksiyon & Reklam Ajansı, deneyimli kadrosu, yüksek teknolojili ekipmanları ve kaliteli hizmeti ile 2002 yılından bugüne butik hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. Kurucusu ve Kreatif Direktörü Çağatay Han’ın sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi ile ArtistikHizmetler ekibi, ihtiyaçlarınıza en makul ve yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Biz hizmet verdiğimiz her alanda ‘marka fikirleri’ üreten ve bu fikirleri içindeki yaratıcılığı olmazsa olmaz kabul eden, iletişim tasarımında uzman bir şirketiz.

İletişim tasarımına dair her şey bizim uzmanlık alanımızdır. Markayı salt reklamla geliştirebileceğini sanan bakış açısının aksine biz, bütünsel bir perspektif gerekliliğine inanırız. Markamızın mesajını mümkün olan her alan ve mecraya taşırız. Bu çerçevede yaptığımız her çalışma bizim için aynı değeri taşır ve tek önemli olan markamıza ne kadar artı değer kattığımızdır.

Stratejiyi, doğru mecrayı ve doğru reklam modelini birleştiriyoruz. Verilere dayanmayan hiçbir fikri ve öneriyi kabul etmiyor, sunmuyoruz.

‘Ölçülemeyen iş yapılamaz !’ diyoruz. ‘Less is more !’ diyoruz. ‘Aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz !’ diyoruz. ‘Kalite asla tesadüf değildir!’ diyoruz. İzlenen, okunan, konuşulan, ayırt edilen ve satış olarak geri dönen reklamlar yapmak için buradayız.

Projelerinizi kreatif, kurumsal ve profesyonel ArtistikHizmetler’e uygun bütçelerle yaptırabilirsiniz. İşinizi şansa bırakmayın, bizden de mutlaka fiyat alın.

Kurumsal kimlik ve markalarınızı merdiven altı ajanslara kaptırmayın.
Birlikte çalışma dileği ile,

admin@artistikhizmetler.com

reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (9) reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (8) reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (7) reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (6) reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (5) reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (10)reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (4) reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (3) reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (2) reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (1) reklam_ajansı_tanıtım_filmi_artistik_hizmetler_ubeyt_çağatay_istanbul_film_prodüksiyon (0)