Menü
Artistik Hizmetler | İletişim
27
page-template-default,page,page-id-27,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

İletişim

admin@artistikhizmetler.com

Gücümüz Hayal Gücümüz!

Artistik Hizmetler (2002 – 2023)

Merhaba,

ArtistikHizmetler’in yenilikçi, yaratıcı, renkli dünyasına hoş geldiniz. Burada, kurum ve kuruluşların stratejileri doğrultusunda, teknoloji kullanımını tasarım becerisiyle birleştiren farklı bir anlayışla tanışacaksınız.

Burada, klasik reklam ajansı yok ! Onun yerine, butik hizmet anlayışı ile farklı disiplinleri bir araya getiren ve marka inşa etmeyi bir bütün olarak algılayan yeni nesil bir bakış açısı olan bir fikir şirketi var.

Şeffaf fiyat anlayışı ile kaliteli hizmeti değerinde alma var. “Reklam Ajansı” ve “ Film Prodüksiyon” tanımına karşılık gelen tüm departmanlarımız, son sistem cihazlarımız ve alanında uzman profesyonellerden oluşan kadromuz ile bizler; tüm deneyimimizi 2002 yılından beri hizmet verdiğimiz markalara sunmaktayız.

İzlenen, okunan, konuşulan, ayırt edilen ve satış olarak geri dönen reklamlar yapmak için buradayız.

Başka Şubemiz Yok!

Projelerinizi kreatif, kurumsal ve profesyonel ArtistikHizmetler’e uygun bütçelerle yaptırabilirsiniz. İşinizi şansa bırakmayın bizden de mutlaka fiyat alın. Firmanız ve markalarınızı merdivenaltı ajanslara kaptırmayın.

Birlikte çalışma dileği ile…

reklam_ajansý_artistik_hizmetler